Sezóna 2015/2016

Skvělý úvod vynesl tři body domácím!

28.03.2016 13:44

Lépe do jarních bojů vstoupili lépe domácí, kteří zvládli první poločas na výbornou a ve druhém si již nic zkomplikovat nenechali.

Domácí vstoupili do druhého vzájemného utkání aktuální sezóny s cílem odčinit porážku z úvodu sezóny. A to se také povedlo. Již ve třetí minutě přispěchal s rychlou dorážkou Miroslav Adam střely Benedikta Németha z vápna, kterou gólman Kozler neudržel. Za dalších pět minut navíc mohlo na padesát přítomných fanoušků jásat znovu. Josef Cejthamr byl v souboji o míč dříve než hostující gólman a zakončoval tak prakticky do prázdné. Hra se následně trochu uklidnila, gólové hody ustaly. Když už se zdálo, že poločasový výsledek je udán, uspěl autor druhé trefy proti svému strážci a posunul kulatý nesmysl na Miroslava Adama, jenž balón nasměroval přesně k tyči. Do kabin tak odcházeli  minimálně o tři důvody veselejší domácí.

Heřmanova Huť zlomila definitivně odpor Kožlan po čtvrt hodince druhé půle. Cejthamr našel v dobré pozice Václava Laka, který přízemní střelou uklidil loptičku do sítě. Oba celky tak nakonec dokráčely k výsledku 4:0 a bodový rozdíl se v průběžné tabulce mezi nimi prakticky zdvojnásobil.

Ohlasy k zápasu

TJ Heřmanova Huť
Vladimír Vavřina: "Spíš průměrný zápas, my jsme byli lepší."
TJ Olympie Kožlany
Jiří Švamberg: "Zápas rozhodly první dva góly. Soupeř byl na koni a my si nezasloužili vyhrát. Domácí byli rychlejší, důraznější, hladovější a u nás se projevilo, že nám v zimě z kádru zmizela půlka základní sestavy."

Sestava:

TJ Heřmanova Huť: M. Sladký - B. Németh , J. Cejthamr , M. Poslední , M. Veselovský , M. Lakó , M. Adam , M. Šůla , J. Lakó (46. T. Vlach) , T. Duník , V. Lakó (70. M. Kaprál)
TJ Olympie Kožlany: O. Kozler - M. Beneš , J. Herynk , J. Švamberg st. , L. Štrunc (76. J. Koura) - M. Kulhánek , A. Čížek , T. Kříž , D. Denk - J. Šnajdr , P. Jícha
ŽK: 33. P. Jícha , 44. J. Šnajdr , 57. J. Šnajdr , 62. D. Denk . ČK: 57. M. Lakó .