Zde můžete psát Vaše náměty na zlepšení webu, chválit redakci a ve vyjímečných případech můžete i kritizovat, ale to si před odesláním příspěvku dvakrát rozmyslete :-)))

Vaše náměty ke vzhledu a funčknosti webu

Datum 19.07.2013

Vložil Trenér

Titulek Pro hráče A týmu

Odpovědět

Pánové, jestli chcete pokračovat, jako někteří pokračujete jen tak dál!!!!
Jestli někteří z vás zapomněli, jaký byli nervi, aby jsme se zachránili, tak já, ne!!! To, že jsou lidi v práci a nebo na dovolené, to je logické a chápu.
Ale nechápu, když nepřijdou hráči, kteří přijít můžou!!! jestli mě už máte dost, tak to řekněte a já skončím, ale uvědomte si, že to nedělám pro sebe, ale pro Vás a pro obec, která náms sponzoruje nemalými prostředky!!! Takže kdo se v sobotu nedostaví v 15:25 na trénink a neomluví se pouze trenérovy na telefon z řádnou omluvou,čeká ho nemalá sankce. Aby chodili strý pardálové včetně Pavla Gusta, který dojíždí ze Staňkova a vy Heřmanský si válíte šunky!! Tak ne!!!! Jsem rád, že zůstal jak Véna Pavéza, Tak Vesi, tak se nad sebou zamyslete a dejte do zítřka vědět(tj. sobota 20.7.2013), kdo chce reprezentovat Heřmanovu Huť, Abych si mohl připravit sestavu na podzimní soutěž. Michale tobě děkuji za příspěvek, kdyby všichni přistupovali, tak zodpovědně k přípravě jako ty, lepší by se nám dýchalo. V sobotu, na trénink tenisky, bude vytrvalost, ale nebude to nic, čeho by jste se měli bát!!! To znamená, že když má nikdo natažený sval, nebo ruku v sádře nebo bude slavit narozeniny(večer) atd. že nemůže absolvovat trénink, který potrvá cca: hodinku. Je pouze na vás, jak se k tomu postavíte a jestli chcete být součástí dobrého týmu a party. Tento mail posílám nejen předsedovi, ale i starostovi.
PS: Nemám číslo na Xaviho, tak mu prosím zavolejte.
Přeji všem hezký večer
Pavel

Datum 10.07.2013

Vložil pavel.adam

Titulek Všem těm co chtějí reprezentovat H. Huť

Odpovědět

Dnes jsem měl telefonát s Pavlem Gustem. A nejlepší dárek k narozeninám jaký jsem mohl dostat je, že Pavel zůstává v H .Huti. No není to supeeeer?
Tak se moc těším i přesto, že sotva lezu. A moooc se na Vás těším 16.7.2013 v 18:30. Kouč