O nás

Umbro, Ltd., se sídlem v Manchesteru v Anglii, je nejstarší sportovní značkou, která přinesla světu sportswear a sportovní krejčovství.

První sada dresů byla vyrobena pro Manchester City v roce 1934 a mužstvo City v ní vyhrálo FA Cup. Umbro dnes využívá svého dědictví ve sportovním krejčovství a kombinuje ho s moderní fotbalovou kulturou, aby tak vytvořilo průkopnické a ikonické fotbalové oblečení, obuv a výstroj, v kterých se spojuje výkon a styl.

 

Kontakt na obchodní zastoupení:

Michal Kaprál | +420 778 401 729 | kapral@umbro.cz

 

AKČNÍ KATALOGY

Na této stránce naleznete akční katalogy seřazené do jednotlivých kategorií.

 

 SET CLASSIC - akční nabídka (souprava, triko, šortky)

  

 KOPAČKY - přehled dostupných kopaček UMBRO

SETY DRESŮ - kompletní nabídka setů dresů, jak ve variantě  krátký rukáv, tak i v rukávu dlouhém. Sety jsou již nakombinovány velikostně a barevně. V ceně setu je zahrnut komplet, skládající se z dresu, trenek a stulpen.

MÍČE - kompletní nabídka míčů UMBRO

TAŠKY - kompletní nabídka tašek UMBRO

TÝMOVÝ KATALOG 2013 - 2015 - připravili jsme pro Vás katalog pro roky 2013 - 2014. Postupně ho budeme doplňovat podle toho, jak nám na skladě budou přibývat produkty. Jde o nejnovější kolekce z produkce Umbro. Při vývoji kolekcí jsme dbali na komfort, který Vám tyto věci přinesou, funkčnost pro kterou si je vyberete, barevnou paletu, kterou budete moci kombinovat navzájem a ohleduplnost k životnímu prostředí při jejich výrobě, která přináší něco navíc. Všechny kolekce jsou dostupné nejen v seniorských velikostech, ale také v juniorských.