MISTROVSKÉ UTKÁNÍ: 5. kolo I.B třída IV. TŘÍDA sk. "A"

05.10.2013 13:00

Zbůch "B" - Heřmanova Huť "B"   8:1 (3:0)

Sezóna je v plném proudu a my jsme si tentokrát jeli pro body do Zbůchu na jejich pažit, který jsme jim na jaře pokřtili výhrou. Jak bývá poslední dobou zvykem, tak Owen měl z čeko vybírat, jen musel opět vyřešit koho postaví mezi tyče, páč Efovi se v áčku nějak zalíbilo a pan Zelenka byl také nepřítomen, nakonec to tedy schytal Mates. V našem týmu jsme mohli přivítat i Vetcheho, který si svou letošní premiéru ve dresu Benfiky odbyl na pozici středního záložníka.

K samotnému průběhu zápasu by bylo nejlepší napsat NO COMMENT, ale něco přecijen napíšeme. Zápas jsme nezačali špatně a v podstatě celý první poločas nebyl nejhorší, ale jedinou střelu mezi tyče jsme zaznamenali hned v úvody, kdy vystřelil Bohemák, avšak jeho pokus zblokoval domácí obránce. Baník postupně vystrkoval růžky a povedlo se mu dostat do vedení. Poté si vzal hlavní slovo rozhodčí, nejdříve proti nám nařídil penaltu za ruku, když si Ajza hlídal malého Ajzu a domácí jí proměnili. O pár minut později jedem z Baníku zfauloval Urbiho, ale sudí dělal jako by se nic nedělo a Zbůch využil našeho rozhození a zvýšil na 3:0. Menší naději na zvrat nám dal jeden domácí čutálista, když nejprve fauloval na žlutou a v ten moment za ním přišel někdo z lavičky s tím, že má hovor. Ten si tedy v klídku opustil hřiště a vyřídil si telefonát, pak se vrátil a rozhodčí neměl jinou možnost, než mu ukázat druhou žlutou.

Ve druhém poločasu jsme chtěli zápas otočit, ale místo toho se nám spíš povedlo vytočit Owena. Prakticky hned v úvodu jsme obdrželi čtvrtou branku. Na tu jsme ještě zareagovali gólem Jardy Alexy, ale to bylo z naší strany prakticky všechno. Pak už to bylo jen o lovení míče z naší sítě, což se nakonec stalo ještě čtyřikrát a zvlášť jeden byl na borce na konec, to si totiž Mates merunu do sítě doboxoval sám. Zápas se Zbůchem nám tedy hrubě nevyšel a tak není jiná možnost, než si napravit reputaci v domácím zápase s Hunčicemi, které musíme položit na lopatky ;-)