MISTROVSKÉ UTKÁNÍ: 4. kolo I.B třída IV. TŘÍDA sk. "A"

29.09.2013 15:00

Heřmanova Huť "B" - Pernarec   2:4 (1:2)

V dalším domácím zápase jsme přivítali celek z Pernarce, který vévodí tabulce naší soutěže, takže v tutom střetnutí byl jasným favoritem. Naší situaci zkomplikovala i zrada Efy, který se na nás vybodl a jel s áčkem do Stříbra. Sice jsme ho chtěli tedy vyměnit za Vetcheho, ale náš plánovaný obchod, po zásahu trenéra Zenkla, nevyšel. Brankařské rukavice si nasadil opět pan Zelenka, který tentokrát mezi tyčemi vydržel celých devadesát minut a kdo ví jestli ještě někdy pustí do kisny někoho jiného.

V poli jsme měli jasnou věkovou převahu a kdo si myslel, že nás hosté dostanou rychlostí, tak se pěkně mýlil. Zkušenost našeho kádru dlouho nepouštěla favorita nadostřel naší branky. Bohužel jsme soupeři darovali jeden přímák z poměrně velké vzdálenosti, avšak hostující exekutor standardky míč zakroutil do vzdálenější šibenice a pan Zelenka se po něm mohl jen podívat. Náš brankář se poté vytasil ligovým zákrokem proti jedné střele, která mířila přesně k tyči, ale pan Zelenka konečky prstů vytěsnil míč mimo zařízení. Bohužel se pri tom trošku zranil, ale je to bojovník a tak se vystřídat nenechal. My jsme se k bráně Pernarce moc nedostávali, ale i přesto jsme vyrovnali. Libor zahrával přímák pomalu z půlky, od střídačky hostů, a merunu nakopl tak skvěle, že ta skončila za zády gólmana Pernarce. Nicméně jsme do poločasu ještě jednou inkasovali a tak jsme měli ve druhém poločase co dělat.

Druhou pětačtyřicetiminutovku jsme zahájili skvěle, zhruba po pěti minutách jsme vyrovnali, když se do listiny střelců zapsal Jarda Alexa. V dalších minutách jsme měli ještě tři větší šance, ale bohužel jsme je nevyužili a tak nás Pernarec potrestal, když byužil jednoho brejku a dostal se opět do vedení. My jsme se samozřejmě pokoušeli opět vyrovnat, ale nemohli jsme se už dostat do žádné loženky. V posledních sekundách se k tomu Pernarci povedlo ještě jednou skórovat a tak jsme nakonec prohráli 2:4, nicméně si všichní na hřišti zaslouží pochvalu, páč hrát vyrovnanou partii s jasným favoritem, který soupeřům dává slušné dardy, se nepovede každý den.