MISTROVSKÉ UTKÁNÍ: 2. kolo I.B třída IV. TŘÍDA sk. "A"

15.09.2013 15:00

Heřmanova Huť "B" - Kunějovice   3:0 (0:0)

V dalším domácím zápase jsme na svém hřišti přivítali novice v naší skupině, mužstvo z Kunějovic, které v předchozích dvou zápasech nečekaně bodovalo naplno. Již po včerejším utkání áčka se Owen culil radostí z toho kolik mu přijde lidí v neděli a tak oproti zápasu s Blatnicemi měl registraček přítomných hráčů jako karet do mariáše. Vzhledem k vývoji střetnutí se nakonec ukázalo, že náš trenér to v ruce prostě má. Hosté mají zřejmě nějakého zvěda v Blatnicích a tak použili jejich špinavou taktiku, kdy kromě velkého počtu hráčů a příznivců přijeli zárověn ve žlutých dresech, nicméně na Efu si nepřišli, ten dlouho neotálel a do kabiny donesl zelenobílou sadu, která udělala největší radost Bohemákovi. Bylo potěšující, že si na náš zápas našlo cestu i mnoho našich fanoušků, hlavně z řad hráčů áčka a po celý zápas nás hnali za body.

První poločas ukázal, že nejsme taková jelita jak se zdálo po prvním mistrovském utkání, soupeře jsme sice nepřehrávali, ale na druhou stranu jsme nehráli ani druhé housle. I když byla hra v poli vyrovnaná, tak se hosté dostali do jedné opravdu velké příležitosti. V našem vápně rozpoutali peklo a Efa si musel připadat jako terč na střelnici, nicméně s jeho ledovým klidem odrážel střelecké pokusy hostí před sebe, poslední střelou ho sice kunějovický útočník již překonal, ale Kamík stál zkušeně na brankové čáře a míč poslal do bezpečí. My jsme měli jen pokusy o ohrožení branky soupeře a dá se říci, že nejblíže ke gólu jsme měli v momentě, kdy byl Bohemák podražen ve vápně, ale sudí měl svou hlavu a rozhodl, že to bylo mimo šestnáctku. Následný přímák pan Zelenka poslal krásně pod břevno, ale hostující gólman vytlačil merunu konečky prstů nad horní tyč.

Druhý poločas jsme na Kunějovice vlétli jako velká voda a hosté nechápali, jak jsme mohli dostat takovou nálož v Kozolupech. Útok střídal další útok a množily se i rohy. Ty zahrával Jirka Mudra, který to posílal vždy pěkně do ohně a na jeden si krásně naběhl Ulčinho, jenž hlavou rozvlnil sít kunějovické branky. Tím se náš urostlý záložník stal premiérovým střelcem letošní sezony. Po vedoucí brance jsme v aktivitě nepolevovali a za svou hru jsme byli brzo odměněni druhým gólem. Jirka Mudra zatáhl míč po pravé straně a chtěl nahrát volnému Bohemákovi, ale hostující obránce míč zblokoval, ale ke kouli se opět dostal Jirka a teď to poslal do druhé vlny, kam si naběhl pan Zelenka, který to placírkou poslal krásně k tyči. Poté jsme trošku polevili a hostům jsme dovolili ohrozit naší branku, kdy během pár chvil dvakrát orazítkovali břevno Efovy branky. Náš čaroděj v rukavicích však chodí na tréninky a tak má dokonale přeměřené zařízení a věděl, že se to kulaté vždy odrazí před čáru a nikoliv za ní. Tutím můžeme oběma kunějovickým střelcům pogratulovat, páč po takových trefách by náš dres Dřeváka určitě nenafasovali :-) Aby si hosté nemysleli, že přistoupíme na zdramatizování zápasu, tak jsme útočili do jejich otevřené obrany a nováček v našem dresu, Honza, jim na cestu domů přibalil ještě třetí banánek, konečně jsme si tak mohli po zápase zahulákat náš vítězný pokřik ;-)

Zpět