MISTROVSKÉ UTKÁNÍ: 18. kolo I.B třída IV. TŘÍDA sk. "A"

17.05.2013 17:00

Všeruby "B" - Heřmanova Huť "B"   4:0 (1:0)

Dnešní zápas béčka připomínal slavnou kovbojku, jen nás bylo o dva více, takže jsme psali scénář k novému filmu, Devět statečných. Ano, proti Všerubským jsme nastoupili oslabeni o dva kousky než měl k dispozici soupeř. Avšak my jsme klucí šikovní a tak nás to nemohlo rozhodit. Hned od úvodních minut jsme Všeruby zamkli na naší půlce a nechali je střílet jak na tréninku, páč jsme si byli vědomi, že oni budou pálit jen slepými. Tuta taktika nám dovolovala vyrážet k rýchlým výpadům a nikdo by se nemohl divit, kdyby jsme do dvacáté minuty vedli 3:0, bohužel ani my jsme neměli seřízená měřidla. Do konce poločasu jsme přeci jen jednou inkasovali, ale vzhledem k nepoměru počtu hráčů to nebylo špatné. Ve druhém poločase nám postupně docházely síly a bylo jasné, že merunu budeme ještě lovit z naší sítě, což se nakonec stalo třikrát. Za zmínku stojí zejména třetí gól domácích, ke každé kovbojce patří i houslový podkres a ten si dnes vzal na starost Koki, když si po střele domácích zahrál na vlastní housličky :-) Ač jsme ve Všerubech prohráli 0:4, tak všichní klucí na place si zaslouží velkou pochvalu za to, že bojovali do posledních sil ;-)