Lhota - Heřmanova Huť  5:1 (2:0)

branka: Németh

sestava: Kalián - Paveza - Šůla, Lakó V., Mencl - Cejthamr, Beloso, Kaprál, Urbanczyk (Poslední M.) - Veselovský (C), Németh (Paolo)

hráči, kteří nenastoupili: Konvalinka, Sladký

Před zápasem nám bylo jasné, že nás čeká těžký soupeř, ale že nám svým pohybem bude motat hlavy se nám asi nezdálo ani v těch nejhorších snech. Hned od prvních minut nás Lhota přehrávala a gól visel ve vzduchu. Po jedné z mnoha standartek, se na vápně ocitl sám hráč soupeře a technickou střelou dal na 1:0. Ač byli domácí lepší, tak to neznamená, že bychom byli uplně marní, dokonce jsme i vyrovnali, ale gól nám nebyl uznám pro ofsajd. Potom mohl vyrovnat Urbi, ale bylo mu trapné střílet do prázdné brány a tak to poslal z vápna pár metrů vedle zařízení. Na řadu teda přišlo staré známé pravidlo: nedáš - dostaneš, Bezmi dával malou domů, ale bohužel útočník domácích byl u míče dřív než Kali, udělal mu kličku a pak už pro něj nebyl problém rozvlnit síť.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že nemáme co ztratit a po pár minutách se nám díky Benymu povedlo snížit na 1:2. Lhotští trošku znervózněli a určitě nebylo nereálné zápas zremizovat, avšak hlavní sudí dal našim choutkám na bod/y ráznou červenou, když nejdříve poslal do sprch po druhé žluté Javiho a nedlouho po něm i Vesiho. A to si o redku řekli svými zákroky ještě Posli a Bohemák, ale v zápisu o utkání zřejmě není tolik kolonek a tak se v tutěch případech pouze zažlutilo. V oslabení jsme už neměli sebemenší šanci na zvrat a jedinou otázkou tedy bylo kolikrát ještě budeme rozehrávat z puntíku ve středu hřiště. Nakonec jsme inkasovali třikrát a tak jsme ze Lhoty odjeli s prohrou 1:5.